BLACK NOSES OF THE BEARDED COLLIES

Pasení v Podkosti

Řekli jsme si, že dost bylo česání a šamponovaní, a vyrazili jsme za naturálnější zábavou. Tentokráte jsem si umanula, že klukům představím ovečky.  A tak jsme 18.6.2011 v plné polní vyrazili do Podkosti. Počasí opět ukázalo, jak umí být rozmarné, ale nic nám to nevadilo. Tentokráte jsme nebyli za dámičky.

První šel na řadu Gustík. Krásným ladným krokem pobíhal po košáru, ovečky také pobíhali....a Gustík se tvářil, že je nevidí.
Zkrátka a dobře, svůj názor na celou věc vyjádřil tím, že uprostřed košáru zanechal svůj bioodpad. Možná kdyby ty ovce měli na ocáskách tenisák.... Zkrátka - neprospěl.

Hardík - přeci jen už jednou ovce viděl u Kratochvílů.... Zpočátku se ovšem také tvářil všelijak. Ovce stály jako přikované na kraji košáru a ne a ne se pohnout.  Pak si náhle rozvzpomenul, co že to asi je a co s tím vším má dělat. Jsem přesvědčená, že to byl nejhlasitější výkon celého dne Hardík ovšem - PROSPĚL.

A na závěr? Úspěch byl sice jen 50-ti%, nicméně Gustík už svoje kvality předvedl v jiných disciplínách. A kdo ví, co bude příště? I tak to bylo super!!!!
Milan a Hardík v očekávání na posouzení

Milan a Hardík v očekávání na posouzení

Gábina a Gustík v očekávání na posouzení

Gábina a Gustík v očekávání na posouzení

Gustík v košáru

Gustík v košáru

Hardík v košáru

Hardík v košáru

Kluci zmoklinky

Kluci zmoklinky

19.06.2011 21:43:35
Gabriela Cimrmanová

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one